راهنمای خرید قهوه

هدف از راهنمای خرید قهوه در این است که دانه قهوه علاوه بر کیفیت مزه نوشیدنی ما بر میزان خاصیت  قهوه و مزایای آن هم تاثیر به سزایی داره،پس خیلی مهم که چه نوع دانه و یا پودری رو انتخاب می کنیم هم نوعش و هم میزان تازگیش باعث میشه یه خروجی خوب داشته باشیم یا یه نوشیدنی بی کیفیت من در اینجا نحوه تشخیص کیفیت اون رو بهتون توضیح میدم.

چگونگی تشخیص دانه قهوه تازه

 

همونطور که براتون در سایت انواع قهوه را توضیح دادم بیشترین دانه های مصرفی عربیکا و روبوستا هستن که قاعدتا الان تفاوت و نحوه تشخیص این دوتا رو از هم میدونید ولی این مهمه که تازه و با کیفیت هم باشن و شما این توانایی رو در هنگام خریدقهوه داشته باید.

راهنمای خرید قهوه در سایت شما را در خرید قهوه یاری می نماید.

نحوه تشخیص پودر قهوه خوب و با کیفیت

خیلی پیش میاد که به قول معروف سرتون کلاه میره یابهتون قهوه کهنه و نامرغوب رو به جای یه قهوه با کیفیت میندازن.پس اطلاعات این صفحه رو کامل و بادقت بخونید که بدردتون میخوره

پس شما اولباید قبل هر چیزی نیاز خودتون رو شناسایی کنید به فرض مثال اگه واسه پرتحرکی و یا بیخوابی میخواید قهوه بخورید باید یک قهوه پرکافئینخریداری کنید و همچنین اگه برای لاغری میخواید من بهتون قهوه سبز رو پیشنهاد میکنم که به طور کامل راجعبش در مقاله مربوطه براتون توضیح دادم.

اگه میخواید پودر اسپرسو خریداری کنید معمولا  از هر دو نوع عربیکا و روبوستا استفاده میشه به نسبت پنجاه پنجاه و چون دانه روبوستا کافئین بیشتری داره اگه کافئین بالا میخواید انتخابتون باید روبوستا باشه.

اصطلاحاتی در خصوص خرید وجود داره به این عنوان که مثلا صد درصد عربیکا یا سی درصدعربیکا در ادامه به تحلیل این درصد ها به میپردازیم.

حتی کیفیت قهوه  و میزان کافئین آن به نحوه اسیاب آن هم ربط داره.

راهنمایی خرید قهوه مرغوب

دستگاه های قهوه ساز

Previous
Next

انواع دستگاه قهوه ساز

برای دم کردن قهوه از زمان های گذشته تا الان راه و روش های مختلفی وجود داشته از سنتی در قهوه خانه ها گرفته تا روش های مدرن با بهترین دستگاه های قهوه ساز در کافه های مدرن.

در اینجا با اطلاعاتی که در اختیار شما قرار میدیم در نهایت شما میتونید اطلاعات کافی برای انتخاب و خریدید یک قهوه ساز خوب که با نیاز شما سازگاری داشته باشه رو تهیه کنید.

راهنمای خرید قهوه و دستگاه های سرو آن